logo wodniak 3 mini 150Ahoj!

Chcielibyśmy Was zachęcić do wsparcia naszego Klubu. Uczniowski Klub Żeglarski jest organizacją non-profit działającą na terenie Piły już od 25 lat. Działamy na rzecz edukacji żeglarskiej najmłodszych mieszkańców naszego miasta i powiatu.

Baza UKŻ Wodniak nad Zalewem Koszyckim to miejsce, gdzie rozwijają się pasje, gdzie kształtuje się charakter, a marzenia o żeglarskich przygodach nabierają kształtu! Stowarzyszenie nie tylko przekazuje wiedzę z zakresu żeglarstwa, ale również kładzie nacisk na bezpieczeństwo na wodzie. To tutaj dzieci i młodzież mają okazję rozpocząć swoją przygodę z żeglarstwem turystycznym i sportowym. Szkolimy już najmłodsze dzieci, które trafiają do nas mając nawet 5-6 lat.

W Polsce możemy przekazać 1,5% podatku na organizacje non-profit, takie jak UKŻ Wodniak Piła. To niewielki krok, który jednak może sprawić ogromną różnicę. Dzięki Twojemu wsparciu, stowarzyszenie będzie mogło dalej realizować swoje cele, wpływając pozytywnie na rozwój młodego pokolenia.

Podziel się z nami swoim 1,5%! Wpłać podatek na konto UKŻ Wodniak Piła, aby pomóc im kontynuować wspaniałą pracę z dziećmi i młodzieżą.

 procent 1

Wspierają nas